İnternet bağlantınızda bir problem var, lütfen kontrol edin.

Termalde Yepyeni Bir Soluk, Terma Garden

Beklentilerin çok daha ötesinde...

Tarihten günümüze kadar ulaşan eşsiz doğa kaynağı termal su, Terma Garden’la tüm mucizesini son damlasına kadar sizlerle buluşturuyor ve şifanın yollarını sizin yolunuzla birleştiriyor.  

Konforu, lüksü, şıklığı bir araya getiren Terma Garden, 'Yeni Nesil Termal’i 7’den 70’e herkese sunuyor. ‘Sizin alanınız, sizin huzurunuz’ konseptiyle hayat bulan proje, kadın erkek ayrı alanlarda misafirlerine hizmet vermek için hazırlanıyor. Her yaştan misafirlerin “iyi ki geldim” diyeceği, evinin konforunu yaşayacağı, hobilerini ertelemeyeceği tatil artık hayal olmaktan çıkıyor…

Çünkü Siz Değerlisiniz...

Yalova’da eşsiz bir yaşam konsepti sunan Terma Garden, hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenilemek için geliyor. Kadınlara özel açık ve kapalı alanları ile de kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissedeceğiniz yaşamı hizmetinize sunuyor.

Çeyrek asrı aşan turizm ve termal deneyimini yeni nesil tatil anlayışıyla buluşturan Terma Garden, size özel bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Termal Tatile Yeni Bir Nefes...

Binlerce yıllık şifa ihtişamla buluşuyor…

Dünya kabuk değiştirirken ‘Yeni Nesil Termal’ anlayışı Terma Garden’da sizinle buluşuyor.

Yalova’nın Termal ilçesinde doğa ile iç içe yenileneceğiniz, termal sularıyla şifa bulup Türk ve Dünya mutfağı seçenekleri ile yepyeni lezzetler keşfedeceğiniz, ruhunuzu ve bedeninizi şehrin stresinden uzaklaştırıp arındıracağınız, hayatınıza renk katacak göz kamaştırıcı konseptte tasarlanan Terma Garden, termal anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.

Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Yalova’ya farklı bir yaşam kazandırmaya hazırlanan Terma Garden, çeyrek asrı aşan deneyimin en son halkası olarak tatile ve huzura dair ne varsa içinde barındırıyor.

3+1 dubleks, 1+0 ve 1+1 olmak üzere herkese uygun 432 daireyi muhteşem tasarım ve konfor anlayışıyla sizlerin beğenisine sunuyor.

Terma Garden… Mutluluğun Şehri… 

16.000 m²’lik yeşil alanı ve 4.000m²’lik SPA’sıyla Terma Garden kapılarını açıyor…

20.000 m²’lik alan üzerine kurulu Terma Garden, 16.000 m²’lik yemyeşil bir alanda senenin her günü misafirlerine doğa ve konforu bir arada yaşatıyor.

Tamamen sizi düşünerek özenle tasarlanan odalar, termal havuzlar, açık ve kapalı havuzlar, kadınlara özel açık havuz, açık alan aile havuzlar, müzik dolu gece eğlenceleri, lezzetli mutfaklar, mini AVM… Hepsi ve daha fazlası Terma Garden’da sizleri bekliyor.

Dış alan keyif noktalarında kendinizi çok iyi hissedeceğiniz Terma Garden’da 2 büyük yapay gölet, 19 aile locası, minik şelaleler, aquapark, çocuk parkı, doğa içinde yürüyüş parkurları ve 106 araçlık bir otopark yer alıyor. 

Gönül Rahatlığı ile SPA Keyfi...

4.000m²’lik SPA alanına sahip olan Terma Garden, kapalı ve açık havuzları kadın/erkek olarak ayrı ayrı kullanım imkanı ile misafirlerine eşsiz bir deneyim imkanı sunuyor. Termal suyun şifasını SPA merkezinin büyüsü ile birleştiren Terma Garden, bedeninizle birlikte yaşam tarzınızı da yeniliyor. Geniş yelpazeye sahip masaj seçenekleri ve deneyimli kadrosu ile vücudunuzun dinamiğini arttırırken, şifalı suları ile ruhunuzu da şımartıyor.

Kendinizi huzur dolu hissedeceğiniz yeni yerleşim merkeziniz  Terma Garden’da 5 farklı havuz konsepti bulunuyor. Karma havuz ve çocuk havuzunun yanı sıra sadece kadınlara özel açık havuzu, açık alan aile havuzları ve aquaparkı ile de sizlere çok yönlü bir yaşam alanı oluşturuyor. 

Lezzetlerimizle Damaktan Kalbe...

Terma Garden, A La Carte Restoranı, Türk ve Dünya mutfağında deneyimli şefler tarafından özenle hazırlanmış menüleri, sağlıklı içecek barları ile misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor.

Beklentilerinizin Çok Daha Ötesinde...

Residence ve 5 yıldızlı otel konseptini birleştiren Terma Garden’da, market, kuaför, hediyelik eşya dükkanı, butik gibi daha pek çok mağaza seçeneğini içinde barındıran mini bir AVM de yer alıyor. Terma Garden konseptinde toplam 80 farklı dükkan hizmete açılıyor. Böylelikle misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceği imkanları bir arada sunuyor. 

300 dönümlük ormana komşu olan Terma Garden, doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz yürüyüş parkurları, spor alanları, çocuk parkı ve piknik alanları ile yeşile duyduğunuz hasreti sona erdiriyor.